• Hedvig Hanson "Talvine soojus" 06 Nov
 • Kodupubliku hingekeeli puudutav lauljanna Hedvig Hanson on eesti jazzi üks tunnuslikumaid hääli. 06. novembril ilmus tema uus album „Talvine soojus“.

  Plaadil on kauni kõlaga ja sisemisest helgusest kantud uued emakeelsed laulud, mida esitavad koos Hedvigiga säravad noored muusikud.

  Mängitakse hingestatud omaloomingut, milles on kuulda mõjutusi jazzist ja popmuusikast, muusika kõlab puhtalt ja meloodiliselt, jättes ruumi kuulaja enda tunnetele tuues igatsust ja soojust talveaega.

  Hedvig Hanson – vokaal, Kalle Pilli – kitarr, Joel Remmel – klahvpillid, Heikko Remmel – kontrabass, Ramuel Tafenau – trummid.

  Salvestatud septembris 2017 ERR stuudios, salvestus ja kokkumäng – Siim Mäesalu.

   

  Albumi „Talvine soojus” esitlused Jõulujazzil:

  06. detsembril Saku Mõisas (Hedvig Hanson Duo), 07. detsembril Tartus Eesti Rahva Muuseumis, 09. detsembril Viljandi Jaani kirikus, 11. detsembril Tallinnas, Kumus.

   

  Hedvig Hansoni esimene jazzalbum „Love For Sale” ilmus 1997. aastal, tänaseks on lauljanna välja andnud tosinajagu albumeid, kus kuulajat köidavad hoolikalt valitud luuletekstid ja südamega kirjutatud muusika.

  Tema hääl hoiab endas nii looduslähedust kui ka diivalikku sära, püüdes sellega ajatut ilu hindavate kuulajate südameid.

   

   
   
   
 • Saada sõbrale