CDonline.ee veebipoest saab tellida ilma kasutajaks registreerimata. Ostu sooritamiseks tuleb valida soovitud tooted, märkida ostukorvis kauba kättesaamise viis, lisada saaja kontaktandmed ja tellimuse kinnitamiseks tasuda internetipangas. Sisestatud kontaktandmeid kasutame ainult tellimuse täitmiseks.

CDonline.ee veebipoes on müügil ainult muusika hulgilao Pedrobeat AS levitatavaid tooted, seetõttu ei ole sortiment suur, kuid kõik valikus olevad tooted on saadaval (lühikesed tarneajad) ja toodete hinnad on konkurentsitult parimad Eestis.

Enne tellimist tutvuge kasutustingimustega siit. Kõigi tellimustega seotud küsimuste või päringutega võtke julgelt ühendust pedro@pedro.ee või +372 6563701

 


Ostu sooritamise etapid on järgmised:

01. Valige soovitud toode(ted) (vajadusel saate Te toote leidmiseks kasutada ka lehekülje üleval sektoris asuvat otsingut). Äriklienditellimuse soovi korral või juhul, kui Teid huvitavat toodet ei leidu CDonline.ee süsteemis, saatke järelpäring  e-mailile: pedro@pedro.ee

02. Kui sobiv toode(ted) leitud, vajutage nupule “Osta” Teie valitud toode läheb automaatselt ostukorvi. Ostukorvis olevaid kaupu saate vaadata vajutades lehekülje ülal asuvale “ostukorvi” ikoonile.

03. Ostukorvis saate muuta tellitavate toodete koguseid ning kui mõnda toodet Te hetkel osta ei soovi, siis saate ka need nimekirjast eemaldada.

04. Kui tellimus koos, valige kauba kohaletoimetamise viis, kas SmartPOSTi pakiautomaat või DPD kulleriga paki kohaletoimetamine. Saatekulu ei sõltu tellitavate toodete arvust ja lisandub tellitud kauba summale.

 

*DPD kuller  5,00€

DPD kuller toob kauba Teie poolt märgitud aadressile järgmisel tööpäeval, kui tellimus on vormistatud tööpäeval enne kella 12.00 ning tellimus sisaldab vaid kuni 5 tööpäevase tarnega tooteid, mis on laos koheselt olemas. Tellimuse kättetoimetuspäeva hommikul saab paki saaja SMS-sõnumi, milles on toodud 1 tunnine ajaaken kulleri eeldatava saabumisajaga. Soovi korral on DPD iseteeninduskeskkonnas võimalik jälgida paki teekonna staatust ning muuta kättetoimetuse aega ja kohta

 

*SmartPOST pakiautomaat  2,49€

SmartPOST toimetab kauba Teie poolt valitud pakiautomaati Eesti piires järgnevalt:

- Tellimuse järgsel tööpäeval juhul, kui tellimus on vormistatud tööpäeval enne kella 12.00 ning tellimus sisaldab vaid kuni 5 tööpäevase tarnega tooteid, mis on laost koheselt saadaval.

- Muude tingimuste puhul on tellimuse kohaletoimetamise aeg 2-10 tööpäeva.

- Tellimuse pakiautomaati saabumisel saadetakse Teie mobiilile ja e-posti aadressile sõnum, mis sisaldab pakiautomaadi asukohta, lahtiolekuaegasid ja personaalset uksekoodi. Koodi sisestamisel pakiautomaadi puutetundlikule ekraanile, avaneb pakiautomaadi uks ning Te saate paki kätte. Saadetisi hoiustatakse tasuta SmartPOSTi pakiautomaadis 7 kalendripäeva, alates sõnumi saatmisest Teie mobiilile ja/või e-posti aadressile. Väljastamata pakkide kohta saadetakse Teile täiendavalt 2 meeldetuletussõnumit. Kui Te pole 7 kalendripäeva jooksul pakil järel käinud, kuulub tellimus tühistamisele ning tellimuse eest tasutud summa jääk tagastatakse Teie arveldusarvele.

 

Tellitud kaup toimetatakse Teieni E-poes märgitud aja jooksul, kas kuni 5 tööpäeva jooksul (laosoleva toote puhul keskmine tarneaeg 1-2 tööpäeva) või kuni 10 tööpäeva jooksul.

Kui tellimus sisaldab Tooteid, mille tarneaeg on kuni 10 tööpäeva, siis toimetatakse kõik Tooted Teile ühe pakina arvestades pakis olevatest Toodetest pikimat tarneaega.

 

05. Valige endale sobiv pank maksmiseks ja tasuge tellimuse eest. Pärast makse sooritamist klikake kindlasti nupule TAGASI KAUPMEHE JUURDE

NB! Tellimust täites ärge unustage märkimast oma nime ja kontaktandmeid, mida kasutame ainult tellimuse täitmiseks, vastasel juhul kuulub tellimus tühistamisele ja raha kantakse Teie kontole 1-2 tööpäeva jooksul tagasi!

Internetipangad, kelle kliendid saavad meie internetipoes maksta:

Swedbank

SEB

 

Tellimuse kinnitamisel tuleb Teie e-mailile teade, et tellimus on edastatud ja kuulub täitmisele!

Tellimust hakatakse täitma koheselt peale makse laekumist.

 

Head tellimist!