CDonline.ee veebipoest saab tellida ilma kasutajaks registreerimata. Ostu sooritamiseks tuleb valida soovitud tooted, märkida ostukorvis kauba kättesaamise viis, lisada saaja kontaktandmed ja tellimuse kinnitamiseks tasuda internetipangas. Sisestatud kontaktandmeid kasutame ainult tellimuse täitmiseks.

CDonline.ee veebipoes on müügil ainult muusika hulgilao Pedrobeat AS levitatavaid tooted, seetõttu ei ole sortiment suur, kuid kõik valikus olevad tooted on saadaval (lühikesed tarneajad) ja toodete hinnad on konkurentsitult parimad Eestis.

Tellimustega seotud küsimuste ja probleemide korral palume kirjutada aadressil pedro@pedro.ee


Ostu sooritamise etapid on järgmised:

01. Valige soovitud toode(ted) (vajadusel saate Te toote leidmiseks kasutada ka lehekülje üleval sektoris asuvat otsingut). Hulgitellimuse soovi korral või juhul, kui Teid huvitavat toodet ei leidu CDonline.ee süsteemis, saatke järelpäring  e-mailile: pedro@pedro.ee

02. Kui sobiv toode(ted) leitud, vajutage nupule “Osta” Teie valitud toode läheb automaatselt ostukorvi. Ostukorvis olevaid kaupu saate vaadata vajutades lehekülje ülal asuvale “ostukorvi” ikoonile.

03. Ostukorvis saate muuta tellitavate toodete koguseid ning kui mõnda toodet Te hetkel osta ei soovi, siis saate ka need nimekirjast eemaldada.

04. Kui tellimus koos, valige kauba kohaletoimetamise viis, kas Omniva pakisaadetis, SmartPOSTi pakiautomaat või DPD kulleriga paki kohaletoimetamine. Saatekulu ei sõltu tellitavate toodete arvust ja tuleb tasuda ettemaksuna pangalingi kaudu.

 

*Omniva  pakisaadetis  3,08€

*Kui paki mõõtmed jäävad piiridesse 230x330x20mm ehk tavaliselt üks CD-plaat, saadame paki teele riigisisese tähtmaksikirjana.

Tähtmaksikiri väljastatakse saajale tema elu- või asukohas allkirja vastu. Väljastamiseks tehakse üks katse (ei helistata!). Juhul, kui saadetist ei õnnestu väljastada, jäetakse saaja postkasti postisaadetise saabumise teade. Teatise või isikut tõendava dokumendi alusel saate paki postiasutusest kätte.

*Kui paki mõõtmed ületavad piire 230x330x20mm, saadame paki teele riigisisese tähtstandardpakina.

Tähtstandardpakk väljastatakse saajale tema elu- või asukohajärgses postiasutuses. Postisaadetise saabumise teade edastatakse saaja postkasti hiljemalt järgmisel tööpäeval peale paki saabumist postiasutusse.

 

*DPD kuller  4,63€

Saadetis toimetakse koju kätte Teile sobival ajal 1-2 tööpäeva jooksul!

Teile helistatakse saadetise üleandmisele järgneval tööpäeval ning lepitakse kokku sobilik kättetoimetamise aeg.

 

*SmartPOST pakiautomaat  2,64€

Kohe kui pakk on jõudnud Teie märgitud sihtkoha pakiautomaati, edastatakse Teie mobiiltelefonile SMS sõnumiga teade.

Pakiautomaadist saate paki kätte sisestades SMS-ga saadud uksekoodi.

 

05. Tellimuse kättesaamine sõltub tarneajast ja kohaletoimetamise ajast. Tarneaeg on aeg, mis kulub meil kauba hankimisele ja see on märgitud toote juurde (tooted, mille juurde on märgitud kuni 5 tööpäeva on üldjuhul kohe saadaval). Kohaletoimetamise aeg on laosoleva toote puhul keskmiselt 2 tööpäeva. Kui tellimuses on koos tooted erinevate tarneaegadega, siis saadetakse kaup tellijani ühe pakiga arvestades hilisemat tarneaega 10 tööpäeva jooksul.

06. Valige endale sobiv pank maksmiseks ja tasuge tellimuse eest. Pärast makse sooritamist klikake kindlasti nupule TAGASI KAUPMEHE JUURDE

NB! Tellimust täites ärge unustage märkimast oma nime ja kontaktandmeid, vastasel juhul kuulub tellimus tühistamisele ja raha kantakse Teie kontole 1-2 tööpäeva jooksul tagasi!

Internetipangad, kelle kliendid saavad meie internetipoes maksta:

Swedbank

SEB

 

Tellimuse kinnitamisel tuleb Teie e-mailile teade, et tellimus on edastatud ja kuulub täitmisele!

Tellimust hakatakse täitma koheselt peale makse laekumist.

 

Head tellimist!